|
Ten słowacko-angielsko-polski nie ułatwia.Dodatkowo facet gada kontekstami, a nie wprost.Gdybym miał to interpretować to na razie gramy dziwne 4-1-4-1 bo do preferowanego przez Gule 4-3-3 nie mamy zawodników.Zimą chyba szykują się z Pasiecznym do mocnego przewietrzenia kadry, no w każdym razie pada stwierdzenie, że zaczęli intensywnie przygotowywać się do zimowego okienka jeszcze przed zamknięciem letniego.Najciekawsze jest, że wywiad miał miejsce gdzieś zaraz po meczu z Anglią.Czyli po zwycięstwie z Legią, a przed oklepem w Poznaniu kiedy wielu uwierzyło, że już mamy drużynę.Gula jak widać chyba niekoniecznie.
|