Drozd napisał(a):

Czekam kolego kryształ...na komentarz.
Masz uciechę?
Arkadiuszu to samo pytanie...
Zapierdalali?
Rzuć jakimś dowcipem humory się poprawią...
|
Mało razy się ośmieszyłeś że jeszcze się dopominasz?Wydaje mi się że największą uciechę po przegranym meczu masz ty.Możesz wtedy zacząć na nowo trąbić o tym twoim mitycznym zapieprzaniu kompletnie ignorując cos takiego jak jakość piłkarzy taktykę przeciwnika czy zwyczajne piłkarskie szczęście.A właśnie zapieprzanie to to samo co zapierdalanie bo juz się pogubiłem?Meczu nie będę jakos specjalnie komentował bo nie oglądałem.Spodziewając się przegranej zwyczajnie wolałem poświęcić niedzielę na przyjemniejsze rzeczy.Patrząc na same statystyki to tak żle to nie wyglądało ale skoro niektórzy piszą że im krwawiły oczy nawet nie pokuszę się o obejrzenie skrótu.Wierzę na słowo że wyglądało to słabo .Nie zamierzam jednak tłumaczyć sobie wszystkiego w tak prostacki sposób że ktoś zapieprzał a ktoś nie.Poczekam na lepsze mecze żeby móc napisać coś optymistycznego a nie płakac jak ....a po porażce 0:1 z co by nie mówić czołową drużyną ligi.
PS .JCS cię pozdrawia....