Szneka napisał(a):

|
czy jest szansa, że jak zapadną wyroki skazujące, będą musieli oddać pieniądze Klubowi?
|
pewności nie mam ale chyba Wisła musi sama wystąpic z powództwem, ale jak znam życie to oczywiścię wszyscy oni sa biedni i nie maja ani grosza.