Karherop napisał(a):

Pieprzenie.
Gdyby odszedł każdy kto się wyróżnia (np 5 zawodników za kwoty od 500 tys - 1.5 mln euro) to jedno takie okienko i klub jest bez długów
|
Problem polega na tym, że aktualnie to mało kto się wyróżnia, żeby mówić w jego kontekście o transferze gotówkowym.