skarabeus napisał(a):

|
Z Lechem to wszyscy zagrali dno. Trudno miec do jednego Plewki pretensje.
|
Jednak zaliczenie 6 podań w 60 minut (w tym 3 celnych dla środkowego pomocnika w zespole) to niestety... Sprowadza się do roli statysty. 1 podanie na 10 minut gry?!? Celne podanie co 20 minut?!?
W dodatku za bardzo zespół nie chciał przez niego przeprowadzać piłek.
Patryk musi usiąść na ławce. Dla dobra zespołu