Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 18.09.2021, 20:07
Colin napisał(a):Wyświetl post
Cenna uwaga, która umknęła w całej dyskusji pomeczowej a w sumie aspekt, który w pewnej mierze decyduje o tym która drużyna lepiej będzie realizowała taktykę, zbierała drugie piłki, lepiej odbierała, presowała, dryblowała. Nie twierdzę, że przegraliśmy przez źle dobrane obuwie bo Lech był po prostu dużo lepszy ale podobnie sądzę, że mogło to mieć jakieś znaczenie. Nie wiem czy przed meczem przeszła ulewa w Poznaniu. Może być, że gospodarze specjalnie tak obficie zrosili murawę przygotowując ją do meczu by w jakimś stopniu stanowiła dodatkowy atut dla Lecha i oni byli prawdopodobnie bardziej na to przygotowani. Warto zwracać uwagę na takie elementy by następnym razem na rozgrzewce przed meczem wyciągać odpowiednie wnioski i zakładać buty z odpowiednio długimi kolcami i mieć parę egzemplarzy każdy zawodnik by każdy miał na każde warunki. Miałem wrażenie, że nasi obrońcy, pomocnicy (także dynamiczny, zrywny Yeboah) bardziej asekurancko podchodzili pod Lechitów gdyż nie czuli odpowiedniej przyczepności i by nie zostać wziętym na raz starali się zachowywać głębię, dystans w interwencjach co miałem wrażenie miało też znaczenie przy bramce nr 1 (oczywiście nie zapominając także o zdecydowanym błędzie Kieszka).
No właśnie mi tez coś nie pasowało ,szczegolnie było widoczne w defensywie jak zawodnik najpierw chciał wystartować do piłki a następnie było widać jak rezygnuje. Noe wiem tylko czy to przez złe obuwie, czy po prostu byli aż tak zesrani
Odpowiedz cytując