|
Jesli polepszanie gry polega miedzy innymi na eliminowaniu ze skladu najslabszych ogniw, to ja poprosze w pierwszej kolejnosci o posadzenie na lawie Skwarki, bo wiekszego czlapaka w tej druzynie obecnie nie ma. No moze poza Forbsem, ale w jego przypadku jest to nieco bardziej zrozumiale. W drugiej kolejnosci lawa dla Szoty, ktory dzis zostal brutalnie obnazony. Poki nie wroci Uryga jest przeciez jeszcze Mehremic.
Polityka transferowa Rakowa przynosi fajne rezultaty. Wiadomo ze podstawa ich sukcesow jest trener, ale nie mozna powiedziec ze zbudowali druzyne za duze pieniadze jak w Legii czy Lechu. Tam od kilku lat co okienko jest spora rotacja i niekonczonce sie wymienianie slabszych na rzecz lepszych bez sentymentow. My nadal mamy spora grupke, ktorej umiejetnosci nie przystaja do wymogow gry o cos wiecej niz tylko utrzymanie i mecz z Lechem nam to dobitnie unaocznil.
|