|
gdybyśmy na początku pod bramką Lecha pograli dokładniej to wynik mógłby być odwrotny. Skvarka podaje za mocno, FBF strzela to w Salamona to w obrońcę, który się kładzie. Walczyć. Jeszcze jest szansa. Hugi za Klimenta i jedziemy
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|