Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 17.09.2021, 17:12
Czytam i sie smieje. Plewka slaby, Plewka malo podaje.
To trzeba byc slepym ogladajac mecze Wisly, zeby nie rozumiec roli Plewki. A rola Plewki to zamykanie presingu formacji ofensywnej w srodku pola. On jest po kazdej stronie boiska, tam gdzie trzeba i kiedy trzeba. Znakomicie doskakuje i zamyka drogi wyjscia z pilka. Do tego dobrze wlacza sie w akcje. Malo podaje, ale jak podaje to zdarza sie zagrac fajne pilki napedzajace akcje. Oczywiscie, mozna zawsze wymagac wiecej. A to strzalu z dystansu, a to wiecej blyskotliwych zadan. Ale pamietam czasy jak Plewka byl traktowany z przymruzeniem oka. A dzis gra w 1 zespole. Za rok bedzie tez strzal z dystansu, lepsze podanie etc.
Odpowiedz cytując