Ogryzek napisał(a):

|
Co nie zmienia faktu że Gula widzi Plewkę w 11 a nie kolejnego ofensywnego pomocnika co nie nadąża za akcjami przeciwnika w obronie. No ale niech będzie. Gula ślepy i głupi i wstawia Plewkę.
|
Nie napisałem, że jest lepsza opcja. Być może Plewka jest najlepszym wyborem w tej chwili. Ale z Plewką czy bez, każdy kolejny rozegrany mecz powinien pchać tę drużynę do przodu. Zakładamy przecież, że pod okiem Guli Wisła będzie cały czas się rozwijała i za rok będzie lepsza niż dzisiaj.