Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 17.09.2021, 16:44
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Co nie zmienia faktu że Gula widzi Plewkę w 11 a nie kolejnego ofensywnego pomocnika co nie nadąża za akcjami przeciwnika w obronie. No ale niech będzie. Gula ślepy i głupi i wstawia Plewkę.
Nie napisałem, że jest lepsza opcja. Być może Plewka jest najlepszym wyborem w tej chwili. Ale z Plewką czy bez, każdy kolejny rozegrany mecz powinien pchać tę drużynę do przodu. Zakładamy przecież, że pod okiem Guli Wisła będzie cały czas się rozwijała i za rok będzie lepsza niż dzisiaj.
Odpowiedz cytując