Dokładnie.
Jak ktoś uważa, że ma lepsze kompetencje jak nasz obecny Trener to niech się KONIECZNIE zgłosi do klubu. Skoro Trener wystawia Plewkę w I składzie to znaczy, że mu z jakichś względów pasuje do koncepcji. Jak będzie robił 4 podania na mecz z czego wpadną dwie braki to będzie w statystykach odnośnie podań na samym końcu listy

Może na razie widzi w nim "tylko" potencjał a może po prostu nie wszystko widać z trybun / z przed TV ...
No bo mam nadzieję, że najeżdżanie na Plewkę to nie efekt braku Rafała w składzie (na kogoś trzeba przecież, nie)?