Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mwj88
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: Wieliczka
Offline
#
21908
16.09.2021, 06:20
Dokładnie - jestem za. No na meczu Repry wyglądało to pięknie. Dla przypomnienia wrzucam zdjęcie
https://zapodaj.net/8060ce6217330.jpg.html
Tak niewiele a wg mnie zmienia estetykę wnętrza stadionu o jakieś "23%"
Wisła
Wieliczka
mwj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mwj88
Znajdź inne posty napisane przez mwj88