Wyświetl pojedynczy post
mwj88
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21908
Stary 16.09.2021, 06:20
Dokładnie - jestem za. No na meczu Repry wyglądało to pięknie. Dla przypomnienia wrzucam zdjęcie
https://zapodaj.net/8060ce6217330.jpg.html
Tak niewiele a wg mnie zmienia estetykę wnętrza stadionu o jakieś "23%"
Wisła Wieliczka
Odpowiedz cytując