|
Takie pomysły i plany już były, ale jak to w przypadku tego stadionu realizacje trwają latami. Pamiętam jak wyglądal stadion przy okazji meczu kadry przed Euro 2016. Może serek c.2 zbierze nasze pomysły przedstawi je zarządowi i może przy wsparciu Socios uda się niektóre zrealizować.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|