Witam,
to mój pierwszy post od wielu lat dlatego proszę o wyrozumiałość. Mam pytanie a może i sugestię dotyczącą betonowych balkonów miedzy poziomami trybun. Czy nie warto byłoby je zagospodarować estetycznie tak jak na wielu nowoczesnych stadionach np datami zdobycia mistrzostw lub innych sukcesów? Podejrzewam że koszty takiego przedsięwzięcia nie byłyby wysokie a poziom estetyki by się znacząco podniósł.
Przykładowe zdjęcie przedstawiające o co mi chodzi załączam w linku (stadion Arsenalu)
https://zapodaj.net/669d0620f350f.jpg.html