|
Brawa dla druzyny za ambicje .Tak to powinno wygladać.Lechia miała kupe szczescia,my odwrotnie.
Z całego meczu zasluzylismy na 3 pkt,ale mamy wyszarpany 1 ,coz taka piłka,chyba wie to kazdy.
Ale taka Wisłe chce sie ogladac,od meczu w Mielcu wyrazny progres w kazdym elemencie piłkarskim,brawo.
|