Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 12.09.2021, 18:57
Brawa dla druzyny za ambicje .Tak to powinno wygladać.Lechia miała kupe szczescia,my odwrotnie.
Z całego meczu zasluzylismy na 3 pkt,ale mamy wyszarpany 1 ,coz taka piłka,chyba wie to kazdy.
Ale taka Wisłe chce sie ogladac,od meczu w Mielcu wyrazny progres w kazdym elemencie piłkarskim,brawo.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując