|
Przed meczem liczyłem na 3 punkty, ale patrząc na przebieg meczu powinniśmy szanować ten punkt. Jak się nie da wygrać to trzeba chociaż zremisować. Lechia bardzo skuteczna, my wybitnie nieskuteczni, co los dziś zabrał odda z nawiązką w przyszłości. Dziś byliśmy lepsi, po prostu długo nie chciało wpaść. Taka jest pilka.
|