Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 12.09.2021, 16:05
Ufffff, i taką Wisłę chcę oglądać!!! Dzięki za walkę do końca!
Panie sędzia: pan se obejrzy mecz poprzednika, tak kilka razy ...
Panie trener Lechii: pan wytłumaczy swoim pajacom, że przy takim podejściu to w końcu nikt tej ligii nie będzie chciał oglądać. Takiego cyrku to chyba w życiu nie widziałem na boisku w PL ...
Odpowiedz cytując