Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27430
Stary 08.09.2021, 12:08
Po występach młodzieżowców w reprezentacjach widać że będą nam odjeżdżać Pogoń i Lech, a będziemy walczyć z Lechią, Jagiellonia, Warta o miejsca 3-5, przynajmniej na dziś ta grupa wydaje się punktowac na podobnym poziomie. Bez punktów wychowanków ciężej będzie podskoczyć wyżej niż 3 miejsce, a i to może być trudne.

PS. Wiem że dopiero niepełne 6 kolejek ale to i tak już prawie 20% sezonu za nami.
Odpowiedz cytując