|
Po występach młodzieżowców w reprezentacjach widać że będą nam odjeżdżać Pogoń i Lech, a będziemy walczyć z Lechią, Jagiellonia, Warta o miejsca 3-5, przynajmniej na dziś ta grupa wydaje się punktowac na podobnym poziomie. Bez punktów wychowanków ciężej będzie podskoczyć wyżej niż 3 miejsce, a i to może być trudne.
PS. Wiem że dopiero niepełne 6 kolejek ale to i tak już prawie 20% sezonu za nami.
|