Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 06.09.2021, 23:41
Czerepach, jasna d...a! Nie mogłeś tego zap...nia zostawić w poprzednim meczowym?

A co do meczu to
na nasza korzyść:
- kursy buka
- nasz trener
- ostatnie dwa mecze drużyna działała OK
- dzięki przerwie na reprę ochłonęli po zwycięstwie nad "L"

na naszą niekorzyść:
- logika ekstraklasy
- nowa miotła w Lechii

na dwoje babka wróżyła:
- zarządzanie w Lechii leży i kwiczy (ktoś przypomni kogo tam wzięli ) . Ale jak u nas źle było to nasi grali "jak z nut".

Ktoś wie jak wygląda sprawa "szpitala"?
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 06.09.2021 o godz. 23:45.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując