Czerepach, jasna d...a! Nie mogłeś tego zap...nia zostawić w poprzednim meczowym?
A co do meczu to
na nasza korzyść:
- kursy buka
- nasz trener
- ostatnie dwa mecze drużyna działała OK
- dzięki przerwie na reprę ochłonęli po zwycięstwie nad "L"
na naszą niekorzyść:
- logika ekstraklasy
- nowa miotła w Lechii
na dwoje babka wróżyła:
- zarządzanie w Lechii leży i kwiczy (ktoś przypomni kogo tam wzięli

) . Ale jak u nas źle było to nasi grali "jak z nut".
Ktoś wie jak wygląda sprawa "szpitala"?