Karherop napisał(a):

A siedziałeś kiedyś na najwyższych rzędach za telebimem?
Ja bym jeszcze bardziej nie ograniczał kibicom widoczności.
|
Nie siedziałem, czyli architekt nie potrafił nawet zaprojektować telebimu, żeby nie ograniczał widoku na boisko? Czytałem ostatnio w artykule na Interii, że to delegatka UEFA nakazała zmienić lokalizację kamery , żeby lepiej widać boisko i reklamy. Dobrze, że podsylamy pomysly, jest socios, więc może kolejne małe cele na stadionie zrealizujemy.