Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21905
Stary 04.09.2021, 16:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A siedziałeś kiedyś na najwyższych rzędach za telebimem?

Ja bym jeszcze bardziej nie ograniczał kibicom widoczności.
Nie siedziałem, czyli architekt nie potrafił nawet zaprojektować telebimu, żeby nie ograniczał widoku na boisko? Czytałem ostatnio w artykule na Interii, że to delegatka UEFA nakazała zmienić lokalizację kamery , żeby lepiej widać boisko i reklamy. Dobrze, że podsylamy pomysly, jest socios, więc może kolejne małe cele na stadionie zrealizujemy.
Ostatnio edytowane przez kornd : 04.09.2021 o godz. 16:13.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując