AgresywnyChomik napisał(a):

Taki czynnik to np top 3 zawodnik na swiecie ktory jest w niesamowitej formie i sam moze przesadzic o losach meczu - niesamowity luksus w sportach zespolowych.
Ogolnie Twoja wypowiedz ma sie nijak do ekstraklasowej codziennosci.
|
Taa nijak się ma.Oczywiście pominiemy niepasujący do teorii fakt że 3 wygrane mecze Wisły to akurat -całkowitym przypadkiem- mecze kiedy Yeboahowi wszystko wychodziło i absorbował na sobię uwagę obrońców