Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 02.09.2021, 12:41
Hmm czyli od kopania się po czole w Mielcu do legii przybyło nam jakości piłkarskiej. Ten Gula to jakiś szaman. Mam nadzieję że z tą jakością piłkarską jest jak z jazdą na rowerze, albo pływaniem. Bo jak się okaże że za chwile jakość piłkarska się ulotni to będzie znaczyło że bajki opowiadasz.

No i skoro mamy juž jakość wystarczającą na legie to idziemy na mistrza.

Ps. Samą głową to się zapieprza w szachach. W piłce jak masz wywalone nie jesteś skupiony waleczny wydolny to nie jesteś w stanie nic zdziałać chodźbys wiedział jak.


krysztal napisał(a):Wyświetl post
Mam już podobno etat "W tyle wizji"nie dam rady połączyć dwóch takich fuch.
Ilekroć zaczynasz mówić o tym zapieprzaniu mam przed oczami ten fragment https://www.youtube.com/watch?v=7qGY5o8vFis


Tylko że to tak wyszydzana przez ciebie polska myśl szkoleniowa.
Co autor chciał powiedzieć?

Zawsze coś?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.09.2021 o godz. 12:55.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując