Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Abrakadabra
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Offline
#
21904
01.09.2021, 19:49
Ja ciągle nie rozumiem dlaczego na tym wyświetlaczu jest miejsce na wynik dwucyfrowy? Kiedy ostatnio taki był? Przez to jest mało miejsca na herby klubów.
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Abrakadabra
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Abrakadabra
Znajdź inne posty napisane przez Abrakadabra