|
słusznie @Arkadiusz.Czerepach zauwazył że i tak reklama obok telebimów byłaby niewidoczna.
@ciastek88 na ile większość z tych pomysłów jest realna okaże się do 31 października. Jeśli nie będzie IE w Krakowie to co najwyżej kibice za własną kieszeń odnowią krzesełka, pleksa może będzie usunięta i z czasem otoczenie stadionu będzie rewitalizowane, bo na to podobno fundusze mogą się znaleźć.
Na miasto bym (w tej chwili) aż tak nie zwalał, bo sytuacja jaka jest teraz a była jeszcze 2,3 czy 5 lat temu to jest o niebo lepsza. Trudno żeby być dla nich jakimkolwiek poważnym partnerem jeśli ciągle wisi się grube miliony z tytułu wynajmu.
|