Mi tam wystarczy jak "tylko" dach przestanie przeciekać, znikną pleksi, odnowione zostaną krzesełka na północnej i południowej, poprawią elewację stadionu, zlikwidują zacieki na betonie , chociaż te najbliżej murawy i wyp... ten beznadziejny pawilon medialny lub zastąpią coś z bryłą pasującą do reszty. Wtedy stadion będzie TOP bo zdaję sobie sprawę , że z odległością trybun bocznych od murawy nic się nie da zrobić . Całe szczęście miasto chętne do współpracy i pomocy
