Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21901
Stary 01.09.2021, 10:40
zysk z reklamy nie bylby spory , bo nie widać by ich było w TV , ciekwaszym pomysłem sa te śmieszne obrazki z tych budynków starego stadionu , to by był taki fajmny most w przeszłość
Odpowiedz cytując