|
a ja uważam, że warto.. zrobić tam miejsca z ograniczoną widocznością.. na ilu meczach w sezonie masz komplet ? jesli w ogóle już się zdarzy taki mecz ?
a zysk z reklamy w takim miejscu byłby spory, według mnie bardzo dobry pomysł i etstetyke poprawi znacząco
|