|
Dwa lata temu po 18 kolejkach mielismy 11 punktow. Mam nadzieje ze takiego horroru nigdy juz niedoswiadczymy. Warto dodać że pierwsze trzy ekipy ktore wtedy były nad nami w tabeli w tamtym momencie wszystkie spadły z ligi. Niesamowita ucieczka spod topora.
|