pawlozm napisał(a):

|
Po 6 kolejkach wymagane 270 minut i minimum 5 meczów mają póki co tylko Gruszkowski i Młyński. Tylko ich punkty będą liczone na ten moment. Niewiele już powinno brakować Starzyńskiemu, który 5 meczów ma, ale nie wyrobił jeszcze 270 minut. Pozostali daleko. ( Biegański dopiero 2 mecze, Szot ostatnio pierwsze minuty). Ale spokojnie, sezon długi. Niemniej szkoda, że nikomu nie będzie punktować x2.
|
Punktować za wychowanka może Szot, Żyłka, Chelmecki czy kilku innych chłopaków z CLJ, jednak żeby ustukali 270 minut /5 występów w tym sezonie graniczy z cudem (może poza Szot-em)
Poza tym musieliby wystrzelić z formą jak Starzyński na wiosnę 2021.
Jeśli utrzyma się obecny stan rzeczy ( punktujący Gruszkowski + Młyński/Starzynski) to możemy liczyć na max 4-5 pozycję.
Lech, Pogoń, Jagiellonia, Lechia w 1 składach mają wychowanków, choć wystarczy że w zimie Lech sprzeda Kamińskiego czy Pogoń Kozłowskiego i może będzie szansa ich dogonić.