Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 30.08.2021, 11:30
Kiedyś zwycięstwa u siebie z Legią były na porządku dziennym, obecnie trafiają się raz na kilka lat. Tym bardziej trzeba się cieszyć z takiego wyniku, a nie pisać, że Legia była osłabiona. Jak w 2014 dostaliśmy w Warszawie 0-5, to jakoś nikt nad nami się nie litował, że na środku obrony grali Czekaj z Nalepą.

Nie miałem dużych oczekiwać wobec Guli, ale marzyłem, żebyśmy mogli powiedzieć po sezonie "momenty były". I właśnie wczoraj mieliśmy pierwszy taki moment, kiedy można było zapomnieć o wieloletnim marazmie i cieszyć się chwilą. I za to Panu Trenerowi i całej drużynie dziękuję
Odpowiedz cytując