Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 29.08.2021, 20:41
Mecz meczowi nierówny.

Zagraliśmy bardzo dobrze, ale gdybyśmy mieli pecha to byśmy przegrali 0:1 albo 1:2 i wszyscy by tu płakali o tym, że Legia nas ogrywa na stojąco, bo wystarczy że się zepną w kluczowych momentach.

Bardzo często to właśnie wynik determinuje ocenę gry drużyny w danym meczu. Piłka jest nieprzewidywalna - pomiędzy peanami pochwalnymi (mecz z Legią) a wysypami tekstów o frajerstwie (Raków) jest bardzo cienka granica.
Nie zawsze się rzecz rozbija o to mityczne wręcz zaangażowanie.
Odpowiedz cytując