Wyświetl pojedynczy post
Jeżyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 29.08.2021, 20:33
“
Rozumiem że skoro dziś była jakość i zgranie to już nie usłyszę za dwa tygodnie że znowu tych walorów brakuje ”


Po wygranej z Lechia? Nieee
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Jeżyk : 29.08.2021 o godz. 20:34.
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ !!!
Odpowiedz cytując