Temat
:
[VI kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 29-08-2021, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Jeżyk
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
63
29.08.2021, 20:33
â
Rozumiem że skoro dziś była jakość i zgranie to już nie usłyszę za dwa tygodnie że znowu tych walorów brakuje â
Po wygranej z Lechia? Nieee
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Jeżyk : 29.08.2021 o godz. 20:34.
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ !!!
Jeżyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jeżyk
Znajdź inne posty napisane przez Jeżyk