Kurz napisał(a):

|
Kolejny super wynik. Fajnie, że trafiła nam się Legia w tak słabym dla siebie momencie.
|
Jak w slabym momencie? Goscie napakowani jak kabanosy bo wyeliminowali slavie prage, przelozone dwa mecze na poczatku sezonu po wakacjach. Nie mieli prawa byc w tej fazie sezonu zmeczeni.
Poprostu graja taka padake bo czesiek lubi defensywna legie. Maja jakosc w pilkarzach ale nie wykorzystuja swojego potencjalu. Beda mieli trudny sezon. W glowach caly czas mecze w europie i ciezko bedzie ich przygotowac mentalnie na lige