Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23087
Stary 26.08.2021, 20:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jest plotka że Mehremic chciałby opuścić Wiśle ze względu na marne perspektywy gry.

Zasadniczo szkoda, bo wolę jego od Sadloka, ale też płakać nie będę jeśli tak się stanie. Do zimy powinniśmy dać radę z tym co mamy.
wg. tego artykułu podobno współpraca na linii Adi a Gula nie idzie w dobrą stronę https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...6vegmqD6Jd6hfs
Odpowiedz cytując