Karherop napisał(a):

Jest plotka że Mehremic chciałby opuścić Wiśle ze względu na marne perspektywy gry.
Zasadniczo szkoda, bo wolę jego od Sadloka, ale też płakać nie będę jeśli tak się stanie. Do zimy powinniśmy dać radę z tym co mamy.
|
wg. tego artykułu podobno współpraca na linii Adi a Gula nie idzie w dobrą stronę
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...6vegmqD6Jd6hfs