Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23086
Stary 26.08.2021, 19:59
Jest plotka że Mehremic chciałby opuścić Wiśle ze względu na marne perspektywy gry.

Zasadniczo szkoda, bo wolę jego od Sadloka, ale też płakać nie będę jeśli tak się stanie. Do zimy powinniśmy dać radę z tym co mamy.
Odpowiedz cytując