Szneka napisał(a):

|
Mam kontakt z Jego szwagierką. Chłop w Miedzi wskoczył na fajny poziom, duże zaufanie od trenera drużyny i kibiców i .... kontuzja. Wielki pech.
|
Niestety to najgorsza kontuzja, sam miałem skręcone kolano i zerwane więzadła kilka razy... jego bramki z 17 marca 2019 nie zapomnę nigdy
