s1mone napisał(a):

|
Dopiero teraz natknąłem się na fatalną informację o Krzyśku Drzazdze, wyleczył się, wrócił do gry w 1 lidze w barwach Miedzi Legnica, super zaczął sezon w 4 meczach strzelił 5 bramek i zaliczył 2 asysty i znów sie rozsypał... Ponownie wiązadła. To samo kolano. Szkoda chłopa ;/
|
Mam kontakt z Jego szwagierką. Chłop w Miedzi wskoczył na fajny poziom, duże zaufanie od trenera drużyny i kibiców i .... kontuzja. Wielki pech.