Jagul napisał(a):

No idealnie chyba jeszcze nie jest, to można coś wytknąć?
Czy od razu beatyfikujemy wszystkich?
|
Pokaż choć jeden wpis mówiący o tym że jest idealnie.Prawie wszyscy ci którzy chwalą zaznaczają że graliśmy z jednym z najsłabszych zespołów ligi.Okopałeś się w swojej tezie o ekstazie i na siłę szukasz dowodów na jej udowodnienie