Jagul napisał(a):

No właśnie poczekajmy ze dwa/trzy mecze bo poziom ekstazy po zwycięstwie z Łęczną i tak już został przekroczony.
Patrząc na nastroje po tym jednym meczu to prędzej niż masowych samobójstw, obawiam się ogłoszenia nas mentalnym MP.
|
W każdym z najbliższych 5 meczów nie będziemy faworytem. Możliwe jest, ze zdobędziemy 0 punktów. Oczywiście, to piłka nożna. Możemy, któryś wygrać, kolejny zremisować. W razie, jednak, czarnej serii nie robiłbym z tego problemu. Potrzebujemy kolejnego okienka i wielu miesięcy wspólnej gry i treningów, żeby wyrwać więcej z tej piątki przeciwników.