Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 23.08.2021, 09:28
Z czym niby? Że nie uznaje bramki Yeboaha za bramkę sezonu? W niczym nie popełniłem błędu, dalej twierdzę to samo: bramka sezonu mogła być Carlitosa z żydami, a czy była W dodatku była ładniejsza jak dla mnie i tyle. Dla innego może byc bramką sezonu to co zrobił Śląsk z Piastem - piękna przewrotka. Tyle.

Po prostu podniecanie się byle czym w naszej lidze działa na mnie jak płachta na byka.


https://www.youtube.com/watch?v=DBloruTDeQM od 1:37 Była to bramka sezonu Jeśli nie, to bramka Yeboaha ma być? O to cały czas mi chodzi, od pierwszego posta , w którym zestawiłem te dwa gole i tyle. Masz inne zdanie, przeanalizuj , porównaj.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.08.2021 o godz. 09:35.

Odpowiedz cytując