czaro, zazwyczaj kiedy brak argumentow w merytorycznej dyskusji to sie czlowiek wycofuje. To juz fakt, ze szczepionki w zaledwie 40-50 procentach chronia przed Delta czyli nie chronia, a skoro nie chronia i nie daja odpornosci stadnej to ich stosowanie jest bezsensu. Szczegolnie, ze powstaly w kilka miesiecy i jak w przypadku AstryZeneci w czasie szczepien na duza skale wyszlo, ze powoduje zakrzepy krwi. No taki drobny szczegol
Rozumiem, ze zadnej odpowiedzi nie uzyskam, bo jeszcze dosypalem merytoryki do rozmowy a na to nie masz co odpowiedziec
milego wieczoru;-)