Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 18.08.2021, 11:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z jego wzrostu mogłeś się nabijać, jasne - do pierwszego kręcenia sutów.
Jeżeli Gula będzie miekki, to wyleci stąd z hukiem szybciej niż skapnie się co w ogóle zaszło, bo drużyna będzie potrzebowała "nowego impulsu". I kilku wagonów szrotu, oczywiście.

Pierwszym testem będzie czy z Łęczną wyjdzie Kuvejlić. Nic do niego nie mam ale to znany ogór który zawalił dwa mecze z rzędu.
oooo to to to. właśnie miałem o Kuveljiciu napisać. jak dla nie na dziś defensywny pomocnik potrzebny na już.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując