wolfy napisał(a):

Z jego wzrostu mogłeś się nabijać, jasne - do pierwszego kręcenia sutów.
Jeżeli Gula będzie miekki, to wyleci stąd z hukiem szybciej niż skapnie się co w ogóle zaszło, bo drużyna będzie potrzebowała "nowego impulsu". I kilku wagonów szrotu, oczywiście.
Pierwszym testem będzie czy z Łęczną wyjdzie Kuvejlić. Nic do niego nie mam ale to znany ogór który zawalił dwa mecze z rzędu.
|
oooo to to to. właśnie miałem o Kuveljiciu napisać. jak dla nie na dziś defensywny pomocnik potrzebny na już.