|
Pamietam, ze Donald i Smuda lubili sie. A dla takiej Wieczystej bylby skok marketingowy, wszak bylby pilkarzem który:
a) wystepowal w fazie grupowej Ligi Mistrzow
b) strzelil bramke przeciwko reprezentacji HISZPANII
"Proszę Państwa, niesamowita sytuacja! Właśnie dostajemy informację - gol na 2-2 dla Odense i to oznacza, że jeśli tam się nic nie zmieni, ze Wisła będzie grać wiosną w europejskich pucharach!"
|