Temat
:
[IV kolejka] Stal Mielec - Wisła Kraków, 13-08-2021, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
199
15.08.2021, 19:07
Może dodam tylko jeszcze, że nie piszę tego wszystkiego, żeby komuś dowalić. Trenerowi, piłkarzom czy władzom klubu. Gramy w bardzo ryzykowny sposób i będziemy płacić za to cenę. Szczególnie na tak wczesnym etapie.
Kurz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kurz
Znajdź inne posty napisane przez Kurz