|
Myślę, że diagnoza Kurza jest słuszna. I myślę też, że tzw. filozofia władz klubu jest słuszna. Może faktycznie takim ofensywnym stylem ligi się nie wygra, ale to chyba styl najlepiej promujący indywidualny rozwój zawodników i najlepiej wpływający na ich rynkową wartość.
|