Karherop napisał(a):

Chciałbym żeby nasz dział sportowy nie zamknąć jeszcze całkowicie tego okienka. Wszakże kasa za Lisa była chyba zastrzykiem nadprogramowymi w tym oknie
|
za to nie ma zaprogramowanej kasy za Forbesa więc "pero,pero bilans wyszedł nam na zero"- parafrazując kabaret "Elita"