maxx304 napisał(a):

Zgadza się.
Największymi ....ami jesteście wy - ci, którzy .......ili o nowym rozdaniu, dawaniu czasu trenerowi, a po kilku meczach wieszczą jego zwolnienie - ba! Oczekują go!
Przerabialiśmy to samo TRZY ....A RAZY - pomogło?
Więc na jaki .... chcecie robić to samo po raz czwarty?
Jesteście idiotami?
Rzygać się chce, czytając te wysrywy. Coraz mniej merytoryki, coraz więcej .......enia głupot. Wstyd. „Kibice”.
A teraz możecie się przypierdalać.
|
No coś w tym jest. Ale wiesz, dwie kolejki byliśmy na pierwszym miejscu

A teraz grozi nam znów sezon Craxy ...
Zobaczymy jak będziemy wyglądać na koniec tej rundy.