Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 14.08.2021, 19:28
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Zgadza się.
Największymi ....ami jesteście wy - ci, którzy .......ili o nowym rozdaniu, dawaniu czasu trenerowi, a po kilku meczach wieszczą jego zwolnienie - ba! Oczekują go!
Przerabialiśmy to samo TRZY ....A RAZY - pomogło?
Więc na jaki .... chcecie robić to samo po raz czwarty?
Jesteście idiotami?
Rzygać się chce, czytając te wysrywy. Coraz mniej merytoryki, coraz więcej .......enia głupot. Wstyd. „Kibice”.
A teraz możecie się przypierdalać.
No coś w tym jest. Ale wiesz, dwie kolejki byliśmy na pierwszym miejscu
A teraz grozi nam znów sezon Craxy ...
Zobaczymy jak będziemy wyglądać na koniec tej rundy.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując