Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 14.08.2021, 13:45
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
E no już bez przesady. Pierwsze 30 minut wskazywało, że tu może być lekko 3:0 dla Nas.
Po golu Kolewa nagle dezorient a później już tradycyjna NIEZROZUMIAŁA bryndza....
No i król Maciuś w towarzystwie Frydrycha, który też już od pół roku nie ogarnia w co gra.
Wszystko jest w głowach. Po obu stronach barykady. Stal taż miała problemy, przez które mogła przegrać ten mecz, gdyby Wisła była skuteczna. Ale Wisła nie była, wobec czego Mielec miał czas, żeby ochłonąć i się ośmielić... Przypadkowy strzał życia uruchomił proces, którego byliśmy świadkami w 60-70 spotkaniach w ostatnich 6 latach. Od początku drugiej połowy rzuciliśmy się do odrabiania strat, tylko że, jak zwykle, w takich sytuacjach odbywa się to kosztem defensywy. W związku z czym za łatwo straciliśmy kolejną bramkę. To tylko pogorszyło sytuację. Rosnąca desperacja i frustracja plus autobus Mielca przesądziły o wyniku.
Odpowiedz cytując