R33 napisał(a):

https://www.instagram.com/p/CSiPchOKI7k/
Donald Guerrier na Instagrama wrzucił zdjęcie z meczu gdy grał w Wiśle i dłońmi ułożonymi w ,,W" z opisem ,,Wracam do domu". Różnie można to interpretować, ale jeżeli chodzi o transfer do nas to bezsensowny ruch.
|
To tylko zwiększa prawdopodobieństwo że to prawda. My grać krakowską piłkę, dwóch jeźdźców bez głowy jak znalazł. Z tym że Donald był znacznie lepszy od Yeboaha i czasem podawał.